Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej pieska


Wpis dodał(a) Agata Lis
9 miesięcy temu, wyświetleń 172


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy Niezapominajki z przedszkola w Gryfowie Śl. w ramach projektu Bliżej pieska odwiedziły gabinet weterynaryjny w celu poznania bliżej pracy weterynarza, z okazji Dnia Zwierząt stworzyły kodeks przyjaciela zwierząt, wraz z zaprzyjaźnionym psiakiem Rafim obchodziły Dzień Kundelka, uczestniczyli w zbiórce karmy dla czworonogów ze schroniska Przylasek oraz stworzyli wiele prac plastycznych związanych z psami i uczestniczyli w wielu zajęciach mających na celu poznanie  natury tego zwierzęcia i zrozumienie jego potrzeb.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agata LisWyślij wiadomość
do Agata Lis

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agata Lis

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka