Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kundelka-spotkanie z weterynarzem


Wpis dodał(a) Agnieszka Topór
9 miesięcy temu, wyświetleń 200


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Publiczne Przedszkole Kraina Uśmiechu w Solcu gościło wspaniałą Panią weterynarz P. Gosię wraz z jej psem Truckerem. Pani Gosia wprowadziła dzieci w świat weterynarii, opowiadając o zawodzie weterynarza, opowiadała o tym jak dbać o zwierzętach oraz jakie są cechy dobrego opiekuna zwierząt. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak przebiega badanie psa. 

Z okazji Dnia Kundelka nasze przedszkole jak co roku zorganizowało zbiórkę na rzecz lokalnego schroniska dla psów i kotów. Udało się nam zebrać kilkadziesiąt kilogramów karmy suchej i mokrej dla potrzebujących zwierzaków. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka TopórWyślij wiadomość
do Agnieszka Topór

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Topór

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka