Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Sprzedam


Wpis dodał(a) lidia Wichowska
tydzień temu, wyświetleń 64


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Szanowne koleżanki i koledzy 

W dość nieoczekiwany sposób zakończyła się moja kariera w przedszkolu. Przez ten krótki czas zgromadziłam dość pokaźną kolekcje uwielbianego przeze mnie (za przepiękną szatę graficzną, za idealne dopasowanie scenariuszy do wieku, za różnorodność, za pana Miłosza, za panią Zuzię, za ...) miesięcznika Bliżej przedszkola. Szczerze nie chciałabym po prostu wyrzucać tych wspaniałości i pomyślałam, że sprzedam za niewielką (moim skromnym zdaniem) kwotę. W segregatorze mieszczą się dwa wydania wraz z pomocami dydaktycznymi. Za jeden chciałabym 100 zł. Czasem jest tam tylko jedno wydanie, więc cena jest o połowę niższa. Czasem również brakuje plakatów lub kilku stron z pomocy dydaktycznych. Chętne osoby zapraszam do kontaktu emailowego lidia.150373@tlen.pl lub telefonicznego 794640795. Zdjęcia mogę przesłać emailem lub WhatsAppem. 
pozdrawiam wszystkich miłośników tej wspaniałej inicjatywy 

Lidia Wichowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do lidia Wichowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź