Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pies-mój przyjaciel


Wpis dodał(a) Monika Pazera
11 miesięcy temu, wyświetleń 205


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Liski”, grupa 5 latków z przedszkola w Strzelcach Wielkich gościły Panią Kasię-tresera psów wraz z jej pupilem Flow. Dzieciaki dowiedziały się jak prawidłowo dbać o psa, jak karmić, bawić się z nim, aby był naszym wiernym przyjacielem. Pokazy kilku sztuczek i zabaw z młodym border collie sprawiły wszystkim wiele radości. Spotkanie to uzmysłowiło przedszkolakom, że zwierzę to nie zabawka i wymaga odpowiedzialności i uwagi z naszej strony. Czuje tak samo jak my i oczekuje szacunku. Jeśli zapewnimy mu to wszystko będzie naszym dozgonnym przyjacielem.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika PazeraWyślij wiadomość
do Monika Pazera

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Pazera

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka