Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"W skarbcu Polski" I edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego


Wpis dodał(a) MONIKA WÓJCIK
11 miesięcy temu, wyświetleń 577


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Edukacja regionalna, jako integralna część nauczania ogólnego, jest w naszym przekonaniu niezwykle istotna dla rozwoju i poczucia przynależności dzieci i młodzieży w Polsce do swojej Ojczyzny. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Projekcie skrojonym na potrzeby edukacji regionalnej! Powstał on z myślą o rozszerzaniu horyzontów i poznawaniu w sposób ciekawy swojego oraz innych regionów kulturowych w naszym kraju.

Aby dołączyć, zapraszamy do zamkniętej grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/603282721960798/ znajdziecie tam zasady projektu, regulamin a także masę inspiracji do jego realizacji! 

Do zobaczenia!

Dominika Marantowicz, Monika Wójcik - nauczycielki wczesnoszkolne w Szkole Podstawowej im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu

 


Zobacz wszystkie wpisy
od MONIKA WÓJCIKWyślij wiadomość
do MONIKA WÓJCIK

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do MONIKA WÓJCIK

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka