Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Książka dla przedszkolaka
Wpis został sprawdzony przez moderatora
W ramach projektu dzieci z przedszkola stworzyły na zajęciach Kodeks Dobrego Czytelnika. Dzieci wybrały się również na wycieczkę do biblioteki gdzie zapoznały się z pracą Pani Bibliotekarki oraz utrwaliły sobie jak dbać o książki. Dzieci mogły również przynosić do przedszkola swoje ulubione książki, które były czytane przez nauczyciela w czasie wolnym.
Celem podejmowanych działań była promocja czytelnictwa u dzieci.
Książka dla przedszkolaka
Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna Rak
Wyślij wiadomość
do Katarzyna Rak
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.