Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

„Książka (dla) Przedszkolaka”.


Wpis dodał(a) Iwona Muszyńska
rok temu, wyświetleń 152


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 39 w Kielcach  wzięły udział w Projekcie „Książka (dla) Przedszkolaka”. Dzieci cyklicznie odwiedzały bibliotekę, uczestniczyły w Dniu Głośnego Czytania zorganizowanym w przedszkolu. Przedszkolaki wzięły również udział w akcji charytatywnej dla chorych onkologicznie dzieci „Dzień Pluszowego Misia” .W przedszkolu został stworzony punkt wymiany książek, czyli wędrująca książka. Ponadto rodzice odwiedzali przedszkole i czytały dzieciom bajki w ramach akcji „Cała Polska czyta Dzieciom”.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona MuszyńskaWyślij wiadomość
do Iwona Muszyńska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Muszyńska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka