Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Cały rok w trosce o przyrodę i zwierzęta : )


Wpis dodał(a) Ewa Akuła
rok temu, wyświetleń 97


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Krakowskiego Przedszkola Montessori przez cały rok aktywnie uczyły się troski o najbliższe otoczenie jak i poznawały zwierzęta, które odwiedzały je w przedszkolu (surykatki, wiewiórkę i jeżyka). Odwiedziliśmy też Zagrodę u Tytusa, w której poznaliśmy niesamowite życie pszczół.

Dzieci od kilku już lat biorą aktywny udział w akcji sprzątania ziemi, przypadającej corocznie w kwietniu. Naszym zwyczajem jest również zakładanie i doglądanie przedszkolnego ogródka : )

Pozdrawiamy <3

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa AkułaWyślij wiadomość
do Ewa Akuła

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Akuła

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka