Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej pieska


Wpis dodał(a) Iwona Adamczyk
7 miesięcy temu, wyświetleń 86


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach akcji Bliżej pieska grupa „Jeżyków” z Oddziałów Przedszkolnych SP 51 w Szczecinie wybrała się na wycieczkę do w Ueckermünde. Dzieci mogły bliżej zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. W ramach akcji mieliśmy również gościa, odwiedził nas kot rasy maine coon. Dzieci mogły dać mu jego ulubiony przysmak i poznać ciekawostki z życia tej rasy. Przeprowadziliśmy również wiele zajęć o tematyce zwierzęcej, obejrzeliśmy filmiki edukacyjne. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona AdamczykWyślij wiadomość
do Iwona Adamczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Adamczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!