Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Rodzice czytają dzieciom w ramach projektu KSIĄŻKA (DLA) PRZEDSZKOLAKA


Wpis dodał(a) Joanna Mikołajko
rok temu, wyświetleń 149


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Częste czytanie książek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni oraz aktywności intelektualnej dzieci. Wzbogaca wiedzę o świecie jednocześnie kształtując ich wrażliwość moralną. Dlatego grupa „Biedronki” z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie w ramach projektu KSIĄŻKA (DLA) PRZEDSZKOLAKA zaprosiła Rodziców do czytania ulubionych książek. Chętni rodzice przychodzili do naszej grupy w godzinach porannych lub popołudniowych i czytali wybrane książki przyniesione z domu. Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajek oraz baśni czytanych przez nich :)

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Joanna MikołajkoWyślij wiadomość
do Joanna Mikołajko

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Joanna Mikołajko

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka