Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

KSIĄŻKA (DLA) PRZEDSZKOLAKA


Wpis dodał(a) Monika Szurlej
rok temu, wyświetleń 102


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu KSIĄŻKA (DLA) PRZEDSZKOLAKA grupa „Tygrysy” z Przedszkola nr 43 w Zabrzu zaprosiła Rodziców do czytania ulubionych książek w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Chętni rodzice przychodzili do przedszkola i spędzali z nami czas na czytaniu bajek i baśni. Dzieci z uwagą słuchały oraz swobodne wypowiadały się na temat utworów. 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika SzurlejWyślij wiadomość
do Monika Szurlej

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Szurlej

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!