Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka (dla) Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Agnieszka Sibilak
2 tygodnie temu, wyświetleń 34


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji projektu Książka(dla)Przedszkolaka dzieci z zerówek z klasy 0a i 0b z Jedynki z Puszczykowa wybrały się do biblioteki miejskiej i uczestniczyły w ciekawych zajęciach czytelniczych zorganizowanych przez panią bibliotekarkę. Mogły tam posłuchać bajki czytanej przez panią oraz poznać bohaterów ulubionych książek i wierszy oraz poszukać rekwizytów zagubionych przez postaci z bajek. Dowiedziały się także, że przychodząc do biblioteki z rodzicami mogą zapisać się do niej i otrzymać kartę biblioteczną, by móc wypożyczać książki. Podczas realizacji tego projekt codziennie na relaksacji po obiedzie dzieci słuchały opowiadań i bajek, które czytały panie nauczycielki. Zaprosiły również do swojej szkoły autora książek dla dzieci pana Tomasza Piotra Nowaczyka i podczas spotkania autorskiego mogły posłuchać jego wierszy i książek oraz otrzymać autograf z dedykacją :)

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka SibilakWyślij wiadomość
do Agnieszka Sibilak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Sibilak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Wakacyjna wyprzedaż, czyli przygotuj się na dyżur wakacyjny i nowy rok (przed)szkolny! sprawdź