Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) Magdalena Strycharz
6 dni temu, wyświetleń 20


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W Europejskim Językowym Przedszkolu Klub Kubusia Puchatka VIII we Wrocławiu przyszła mama Neli z pieskiem o imieniu „Frytka”. Wyjaśniała, jak należy opiekować się zwierzęciem oraz jaka jest odpowiedzialność w związku z posiadaniem psa. Przyniosła ze sobą niezbędne rzeczy: matę dla szczeniaka, smycz, obrożę, karmę, koc. „Lemurki” chętnie bawiły się z Frytką i oglądały, jakie już potrafi wykonać sztuczki.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magdalena StrycharzWyślij wiadomość
do Magdalena Strycharz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magdalena Strycharz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!