Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej Pieska


Wpis dodał(a) Anna Madej
rok temu, wyświetleń 124


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Miechowie-Charsznicy wzięły udział w akcji ,,Bliżej Pieska” i przez cały rok wszystkie grupy chętnie i aktywne uczestniczyły w różnych przedsięwzięciach w ramach projektu. Dzieci kochają zwierzęta i wszystkie zajęcia były dla nich ciekawe i radosne. Doskonale wiedzą czego zwierzęta potrzebują, aby im się dobrze żyło, jak się nimi opiekować oraz jak się właściwie wobec nich zachować. 

Nasze działania :

  • Wycieczka do Nadleśnictwa w Miechowie,
  • Sprzątanie swojej okolicy,
  • Wycieczka do Gospodarstwa Ekologicznego w Niezwojowicach,
  • Zbiórka karmy dla Schroniska „Psie Pole” w Racławicach, 
  • Wycieczka do ZOO w Krakowie, 
  • Miedzygrupowy guiz wiedzy o zwierzętach.

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna MadejWyślij wiadomość
do Anna Madej

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Madej

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka