Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zabawy z obręcza hula hop


Wpis dodał(a) agnieszka tulin
rok temu, wyświetleń 490


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Ciekawa propozycja zajęć z wykorzystaniem obręczy tzw. hula hop na zajęciach gimnastycznych. Zadaniem dzieci jest przejść w parach z obręczą tak by nie upadła i zawisła na krzesełku. Zabawa uczy dobrych, partnerskich relacji między dziećmi. Jest dobra zabawa i propozycja ćwiczeń gimnastycznych, dzieci były szczęśliwe, chciały wielokrotnie powtórzyć to zadanie. 


Zobacz wszystkie wpisy
od agnieszka tulinWyślij wiadomość
do agnieszka tulin

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do agnieszka tulin

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka