Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu edukacyjnego "Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) Edyta Kruk
4 miesiące temu, wyświetleń 55


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola nr 6 w Zawierciu wzięły udział w zajęciach z udziałem psa tropiącego, podczas których nauczyły się jak właściwie zachowywać się wobec zwierząt. Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę gdzie poznały różne zwierzęta – kształtowały odpowiedzialność i empatię. Nawiązaliśmy również współpracę ze schroniskiem w Zawierciu i Nadleśnictwem Siewierz, którym przekazaliśmy karmę i leśne przysmaki.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Edyta KrukWyślij wiadomość
do Edyta Kruk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Edyta Kruk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź