Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek w Szczańcu


Wpis dodał(a) Monika Siemaszko
5 miesiące temu, wyświetleń 58


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W piątek 12 maja wszystkie grupy z Gminnego Przedszkola w Szczańcu w dwóch turach odwiedziły Centrum Kultury i Biblioteki. W ramach projektu „Zabawa Sztuką”, w którym bierzemy udział, dzieci mogły zapoznać się z książkami na temat sztuki i usłyszeć od Pani Dominiki Bilon - Bohdan - kierownik biblioteki, kilka ciekawostek związanych z tym tematem. Starszaki miały możliwość obejrzenia książek z reprodukcjami obrazów słynnych malarzy, ze zdjęciami ciekawych obiektów i eksponatów muzealnych. W imieniu całego przedszkola najstarsze dzieci z grupy „Biedronki” z okazji poniedziałkowego Dnia Bibliotekarza wręczyły na Jej ręce zakładkę do książki z życzeniami dla wszystkich pracujących tam Pań oraz wykonaną przez siebie „Książeczkę – Laurkę”. Dzięki temu niezwykłemu miejscu jakim jest biblioteka i obecności Pań Bibliotekarek mamy możliwość sięgania po dobrą książkę, która może nas ubogacić i poszerzyć horyzonty. Dziękujemy!

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika SiemaszkoWyślij wiadomość
do Monika Siemaszko

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Siemaszko

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź