Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Sadzimy rośliny – dbamy o zieleń


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
12 miesięcy temu, wyświetleń 210


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

Niedawno obchodziliśmy DZIEŃ ZIEMI. Wiemy, że nasza planeta jest domem dla ludzi, zwierząt i roślin. Cieszymy się z otaczającej nas przyrody, śpiewu ptaków, wzrastających roślin w naszym przedszkolnym ogrodzie – jesteśmy bystrymi obserwatorami i zauważamy zachodzące zmiany, charakterystyczne dla wiosny. Dbamy o nasze najbliższe środowisko, wiemy jak segregować śmieci, podejmujemy działania związane z wykorzystaniem odpadów np. wykonaliśmy sobie grzechotki z plastikowych pojemników, tworzyliśmy osiedle z pudełek tekturowych, ozdabialiśmy składane z gazet czapki na głowę, a plastikowe zakrętki używamy do przeróżnych aktywności i zabaw. Ostatnio posadziliśmy w naszym ogrodzie tuję i trzy wrzosy. Lubimy przebywać w zielonym otoczeniu, w którym chętnie bawimy się i relaksujemy. Każdy z nas poczuł się prawdziwym ogrodnikiem. Teraz będziemy podlewać nasze sadzonki, dbać o nie i obserwować jak rosną razem z nami. Troszczymy się o naszą planetę na miarę swoich możliwości:)


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się