Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej


Wpis dodał(a) Monika Tutak-Żak
8 miesięcy temu, wyświetleń 96


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Nasze przedszkole bierze czynny udział w ramach różnych działań dotyczących poszanowania o ochrony zwierząt. W tym roku szkolnym zorganizowaliśmy dwie zbiórki dla Schroniska, zbiórkę żołędzi dla nadleśnictwa, odwiedziliśmy Miodową Dąbrowę, dwa razy mieliśmy dni tematyczne dotyczące zwierząt, realizowaliśmy projekt Ptaki w mieście, braliśmy udział w akcji Ręka w łapę oraz dwa razy gościliśmy przyrodników. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika Tutak-ŻakWyślij wiadomość
do Monika Tutak-Żak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Tutak-Żak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!