Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Międzynarodowy Dzień Ptaków w Filii w Szczawinie


Wpis dodał(a) Agnieszka Podleś
10 miesięcy temu, wyświetleń 131


Wpis został sprawdzony przez moderatora

31 marca 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ptaków. Tego dnia podsumowaliśmy szkolny konkurs plastyczny dla dzieci z klas 0-III pod hasłem: „Ptaki, które znam” zorganizowany przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Prace przedstawiały różne gatunki ptaków. Były wśród nich: sójka, jerzyki, bociany, sikorki, dudek, sowy, gołąb, sroki, wróble, gile, papugi, dzikie kaczki, wilga, dzięcioł i łabędź. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, wśród których znalazły się m. in. budki lęgowe dla ptaków. Jedną z takich budek zawiesiliśmy na drzewie znajdującym się na naszym szkolnym placu. Wierzymy, że ptakom spodoba się ich nowy dom i już niedługo będziemy mogli je obserwować.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka PodleśWyślij wiadomość
do Agnieszka Podleś

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Podleś

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się