Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolaki kochają zwierzaki


Wpis dodał(a) Renata Pieńkowska
rok temu, wyświetleń 194


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa „Liski” chętnie włączała się i organizowała działania mające na celu niesienie pomocy oraz dbanie o zwierzęta. Przedszkolaki wzięły udział w zbiórce dla Schroniska dla Zwierząt, dokarmiały ptaki zimą. Odbyły się pogadanki na temat sposobu opiekowania się zwierzętami domowymi i nie tylko, przybliżona została postać weterynarza połączona z zabawą w gabinet weterynaryjny. Dzieci przygotowały plakat przedstawiający „Kodeks właściwego zachowania się wobec zwierząt”, który zawisł w sali, opowiadały bajkę swoim pluszowym czworonożnym przyjaciołom oraz wykonały psa metodą origami.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Renata PieńkowskaWyślij wiadomość
do Renata Pieńkowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Renata Pieńkowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!