Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Grupa Smoki, Przedszkola 139 w Krakowie - relacja z zajęć.


Wpis dodał(a) Iwona Wabik
rok temu, wyświetleń 191


Wpis został sprawdzony przez moderatora

“Smoki”, czyli najstarsza grupa dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 139 w Krakowie, w ramach projektu ”Bliżej Pieska”, podczas wielu zajęć i zabaw poszerzyły swoją wiedzę na temat roli psów w życiu człowieka, wzbogaciły wiedzę o emocjach psów i ich potrzebach. Zrozumiały w jaki sposób buduje się więź między człowiekiem a psem, omówiły ważne elementy relacji zwierzęcia i człowieka (przywiązanie, zaufanie, miłość, bezpieczeństwo). Zajęcia były wielozadaniowe, dzieci obejrzały dwa filmy  edukacyjne:  „12 Zachowań, które denerwują Twojego psa” oraz „11 oznak psiej miłości”, wykonały pracę plastyczną „Mój piesek”, kodowały i pracowały w zespołach, nauczyły się śpiewać piosenkę „Popatrzcie na jamniczka” oraz stworzyły w sali przytulny kącik swoich pluszowych piesków. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona WabikWyślij wiadomość
do Iwona Wabik

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Wabik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka