#18FORUM - Bliżej Przedszkola - Zapisz się

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Śmieszki odwiedzają bibliotekę miejską.


Wpis dodał(a) Magda Krakowska
ponad 3 lat temu, wyświetleń 318


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W lutym grupa „Śmieszków” z Samorządowego Przedszkola nr 127 im. Koszałka Opałka w Krakowie odwiedziła oddział miejskiej biblioteki publicznej. Sympatyczny mol książkowy Gustaw wyjaśnij im zasady wypożyczania książek oraz oprowadził po pięknym budynku zlokalizowanym w dawnym dworku. Dzieci z wypiekami na twarzy wysłuchały książki o przygodach sympatycznego żółwika Franklina oraz bez trudu wykonały zadania ukryte miedzy książkami przez panią bibliotekarkę. To była niesamowita przygoda, która odkryła przed przedszkolakami magiczny świat książek. 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magda Krakowska



Wyślij wiadomość
do Magda Krakowska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magda Krakowska

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera