Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt "Książka (dla) Przedszkolaka"


Wpis dodał(a) Paulina Kuczmarska
tydzień temu, wyświetleń 36


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy „Sówki” z Publicznego Przedszkola Kobyłkowo realizowały projekt czytelniczy. Podczas zajęć przedszkolaki poznały etapy powstawania książek, przypomniały zasady korzystania z nich, badały jak zbudowana jest książka oraz jakie mogą być rodzaje książek. Dzieci nauczyły się dbać o książki, słuchały wierszy i opowiadań, wyszukują ciekawe ilustracje i opowiadają o nich. Przedszkolaki rozwijały swoją kreatywność  wykonywania kolorowych zakładek do książek. W naszym przedszkolu odbywają się również cykliczne spotkania z Panią z biblioteki, która przynosi wiele ciekawych książeczek. 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina KuczmarskaWyślij wiadomość
do Paulina Kuczmarska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Kuczmarska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!