Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka (dla) Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Justyna Andreatto
3 tygodnie temu, wyświetleń 46


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Oddziały przedszkolne „Biedronki”, „Motylki” oraz „Żabki” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie realizowały w I semestrze roku szkolnego 2022/2023, projekt „Książka (dla) Przedszkolaka”. Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami nawiązały współpracę z Publiczną Biblioteką w Gryfinie, gdzie uczestniczyły w zajęciach czytelniczych. W każdej grupie znajduje się „kącik czytelniczy”, z którego dzieci bardzo chętnie korzystają. W tym roku szkolnym, w ramach dofinansowania z „Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa”, nasze „kąciki czytelnicze” wzbogaciły się o nowe pozycje. Grupa „Motylki” odwiedziła introligatornię, z otrzymanych kawałków tektury dzieci wykonały zakładki do książek. Raz w miesiącu naszych wychowanków odwiedzają rodzice, aby wspólnie przeczytać bajkę.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna AndreattoWyślij wiadomość
do Justyna Andreatto

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Andreatto

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!