Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

KSIĄZKA (dla) PRZEDSZKOLAKA


Wpis dodał(a) Bogusława Ryfka
rok temu, wyświetleń 248


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu Książka (dla ) Przedszkolaka dzieci  z grupy „Sówki” z Gminnego Przedszkola w Kołbieli uczestniczyły w zajęciach „Książka mój przyjaciel”. Dzieci wymieniały powody dla, których warto czytać książki, własnoręcznie zrobiły zakładki do książek, wykonały grupową książkę z obrazkami,

Promując czytelnictwo wśród dzieci, nasze przedszkole nawiązało współpracę z Gminną Biblioteką Publiczną w Kołbieli.  Dzieci zapraszane są na lekcje edukacyjne o różnej tematyce.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zapraszamy rodziców do czytania przedszkolakom opowiadań, bajek lub wierszy  z czego dzieci czerpią ogromną radość.

 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Bogusława RyfkaWyślij wiadomość
do Bogusława Ryfka

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Bogusława Ryfka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka