Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PS nr 6 im. Jana Pawła II w Trzebini - SPOTKANIE Z PŁAZAMI


Wpis dodał(a) Ewa Glowacz
rok temu, wyświetleń 167


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Tropiciele” oraz ich koleżanki i koledzy z pozostałych grup w minionym tygodniu uczestniczyli w sytuacjach edukacyjnych, w których głównymi bohaterami były płazy a mianowicie: traszka chińska, ropucha, salamandra tygrysia, rzekotka drzewna. Dzieci dowiedziały się dużo interesujących wiadomości  na temat ich wyglądu, miejsca występowania, trybu życia, sposobu odżywiania oraz warunków jakie trzeba spełnić by były hodowane w akwaterrarium.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa GlowaczWyślij wiadomość
do Ewa Glowacz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Glowacz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka