Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Tropem zwierząt"


Wpis dodał(a) Bozena Kuzicka
2 miesiące temu, wyświetleń 70


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola w Wojtkowej również wzięły udział w projekcie „Bliżej pieska”. Świat przyrody i zwierząt poznawaliśmy podczas licznych spacerów. Widywaliśmy konie, psy, ptaki, ślimaki. Zawsze towarzyszyła temu rozmowa nt.; jak dbać o te zwierzęta, jak je traktować. Przy tej okazji przedszkolaki opowiadały również o swoich pupilach; o tym, jak o nie dbają i jak się z nimi bawią. Nie zapomnieliśmy także o rozwieszeniu karmy dla ptaków.

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Bozena KuzickaWyślij wiadomość
do Bozena Kuzicka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Bozena Kuzicka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!