Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole Niepubliczne Krasnal -pomoc dla schroniska


Wpis dodał(a) Justyna Wojcik
2 miesiące temu, wyświetleń 54


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole Niepubliczne Krasnal włączyło się do akcji pomocy schronisku Kocham Psisko w Mąkosach Nowych. W ramach dogoterapii odbył się cykl spotkań, na których przedszkolaki stworzyły kodeks postępowania z psem, wykonały prace plastyczne związane z tym tematem. Odbyła się również zbiórka karmy i potrzebnych rzeczy na terenie przedszkola,  w którą bardzo chętnie zaangażowały się dzieci i ich rodzice.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna WojcikWyślij wiadomość
do Justyna Wojcik

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Wojcik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!