Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Akcja zbierania karmy dla zwierząt


Wpis dodał(a) Monika Serafin
2 miesiące temu, wyświetleń 55


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Jasieńcu Iłżeckim brały udział w zbiórce karmy i zabawek  dla piesków ze Schroniska w Iłży. Cieszymy się że dzieci mają tak dobre serduszka i z wielkim zaangażowaniem włączyły się w zbiórkę darów. Celem wycieczki było uwrażliwienie najmłodszych na los bezdomnych zwierząt, oraz rozwijanie w nich chęci niesienia pomocy bezdomnym i skrzywdzonym. Podczas wycieczki przedszkolaki dowiedziały się, jak funkcjonuje schronisko, zwiedziły wolne pomieszczenia w których mieszkają psy i koty, miały również okazję poznać niektóre ze zwierzaków. Przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego kontaktu z psem, oraz dowiedziały się, jak należy zachować się w towarzystwie zwierząt.

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika SerafinWyślij wiadomość
do Monika Serafin

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Serafin

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!