Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Publiczne Przedszkole nr 1 w Praszce "Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) Kamila Piśla-Pukowska
2 miesiące temu, wyświetleń 77


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Realizując projekt „Bliżej pieska” nasi wychowankowie spotkali się z lekarzem weterynarii, Panią Agnieszką, która zapoznała ich ze swoim zawodem, w tym z różnymi narzędziami wykorzystywanymi w pracy ze zwierzętami. Opowiedziała także o tym, jak należy dbać o swoich pupili. Nasi wychowankowie wzięli również udział w zorganizowanej na terenie placówki zbiórce na rzecz podopiecznych Schroniska w Trębaczewie. Dzieci, które  przyniosły podarunek dla bezdomnych psów, otrzymały medal „Przyjaciela pieska”. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Kamila Piśla-PukowskaWyślij wiadomość
do Kamila Piśla-Pukowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamila Piśla-Pukowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!