Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zwiedzanie sklepu zoologicznego


Wpis dodał(a) Dorota Oborska
3 miesiące temu, wyświetleń 83


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Biedronki odwiedziły sklep zoologiczno-ogrodniczy. Miały okazję obserwować różnego rodzaju rybki, kraba czy kolorowe papużki. Mogły również pogłaskać bardzo pięknego i spokojnego królika. Zobaczyły myszki oraz szynszyle. Obserwowały zwierzęta w sztucznych warunkach życia, w oczekiwaniu na swój dom. Biedronki mogły również pogłaskać dwa przemiłe pieski, które były bardzo spokojne i ułożone. Jednak dzieci musiały pamiętać o zasadach bezpiecznego obcowania z nieznanym zwierzęciem. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota OborskaWyślij wiadomość
do Dorota Oborska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Oborska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!