Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej pieska- zajęcia edukacyjne.


Wpis dodał(a) Victoria Wrona
4 miesiące temu, wyświetleń 89


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z grupy „Niebieskiej” z Niepublicznego Przedszkola Klub Malucha w Suchej Beskidzkiej wzięły udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznały obowiązki wobec psa, kształtowaliśmy postawę właściwego stosunku do zwierząt. Dzieci stworzyły piękne prace plastyczne – „Mój kundelek”. Podczas zajęć z dogoterapii, które odbywają się w naszym przedszkolu, dzieci poznają zasady opieki nad psem.  

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Victoria WronaWyślij wiadomość
do Victoria Wrona

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Victoria Wrona

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!