Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole Nr 39 w Dąbrowie Górniczej


Wpis dodał(a) Iwona Staroń
rok temu, wyświetleń 143


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ostatnim tygodniu listopada dzieci z grup „Muchomorki” i „Skrzaty” realizowały projekt edukacyjny „Bliżej pieska”, mający na celu uwrażliwienie dzieci na niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom. Przedszkolaki uczyły się właściwego zachowania wobec psów i kotów. Organizatorem projektu jest magazyn o wychowaniu i edukacji dzieci „Bliżej przedszkola”.

 

Link do relacji na stronie przedszkola: http://www.przedszkole39.pl/?p=11609

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona StarońWyślij wiadomość
do Iwona Staroń

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Staroń

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!