Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ZACZYTANI….


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
rok temu, wyświetleń 595


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

Niewątpliwie wielkim wydarzeniem w naszym przedszkolu było spotkanie autorskie pisarza Waldemara Cichonia z dziećmi, które miało miejsce 25 listopada. Przedszkolaki poznały zawód zaproszonego gościa, jak również proces powstawania książki od samego pomysłu do wydania gotowej już pozycji. Podczas czytanego opowiadania Autor przybliżył dzieciom postać bohatera swoich książek – kotka Cukierka. Cała seria cieszy się ostatnio wielkim zainteresowaniem wśród najmłodszych chyba również dlatego, że kot istnieje naprawdę i na dodatek mieszka niedaleko Katowic. Poza tym zwierzątko jest wielkim figlarzem i rozrabiaką, które wywołuje u wszystkich słuchaczy, tych starszych i młodszych, wiele radości i uśmiechu. Nasza przedszkolna biblioteka również wzbogaciła się o kilka pozycji z tym sympatycznym kotkiem. Podczas autorskiego spotkania dzieci miały możliwość odebrania swojej wybranej książki z imienną dedykacją i autografem pisarza. Będzie to niezapomniana pamiątka z tego niecodziennego wydarzenia. Na zakończenie dzieci wręczyły okolicznościowe podziękowanie i nagrodziły gościa gromkimi brawami. Pan Waldemar Cichoń wpisał się do naszej Przedszkolnej Kroniki, która jest skarbnicą ważnych dla nas wydarzeń. Od dzisiaj nasi najmłodsi jeszcze chętniej będą słuchać czytanych przez dorosłych książeczek, szczególnie tych o Cukierku:)

 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka