Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PRAWA DZIECI


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
rok temu, wyświetleń 405


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka corocznie obchodzimy 20 listopada. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. W tym roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy w poniedziałek 21 listopada, przystępując do akcji wraz z UNICEF realizując okolicznościowy projekt. Błękit królował wszędzie! Podczas obchodów podjęliśmy wiele aktywności w zakresie upowszechniania praw dziecka. Wszystkie grupy wykonały swoje plakaty, które aktualnie ozdabiają naszą szatnię. Dzieci znają swoje prawa, potrafią wypowiedzieć się na ich temat, wiedzą o tym do kogo mogą się zwrócić jeśli są łamane. Podkreśliliśmy ogromną rolę dorosłych, którzy powinni stać na straży tych praw, respektować je i podejmować działania mające na celu ich ochronę.

 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się