Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PS nr 6 im. Jana Pawła II w Trzebini


Wpis dodał(a) Ewa Glowacz
10 miesięcy temu, wyświetleń 176


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W związku ze zbliżającą się zimą „Tropiciele” wzbogacili swoje wiadomości na temat zwierząt i ich nawyków żywieniowych, zastosowania domków dla owadów, które wiszą w naszym ogrodzie a były wykonywane rok wcześniej przez przedszkolaków i ich rodziców. Oglądali na ilustracjach ptaki odlatujące od nas do ciepłych krajów i te, które do nas przylatują, aby przezimować oraz stałych bywalców. Na naszym tarasie zorganizowaliśmy „stołówkę dla ptaków”, porozwieszaliśmy karmę w różnych miejscach w ogrodzie i jak można zobaczyć na filmiku nie czekaliśmy długo na gości.

(1373) ptaszki3 - YouTube

(1373) received 1188770561711097 - YouTube

 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa GlowaczWyślij wiadomość
do Ewa Glowacz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Glowacz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź