Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka dla Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Agnieszka Nastrożna
2 tygodnie temu, wyświetleń 38


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W dniu 17 listopada dzieci z Przedszkola nr 72 w Szczecinie z grupy „Figielki” wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. To była ich pierwsza wizyta w Bibliotece. Dzieci dowiedziały się, jak nazywa się osoba, która pracuje w bibliotece, poznały zasady wypożyczania książek oraz miały okazję przy pomocy magicznej różdżki wymyśleć swoją bajeczną opowieść o napotkanej przygodzie. 

 

Za udział w tych zajęciach otrzymały pamiątkową książkę, która wzbogaciła nasz przedszkolny książkowy kącik. To na pewno nie była ostatnia nasza wizyta w Bibliotece. 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka NastrożnaWyślij wiadomość
do Agnieszka Nastrożna

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Nastrożna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!