Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pszczółki pomagają zwierzakom


Wpis dodał(a) Paulina Wilkin
2 tygodnie temu, wyświetleń 41


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Celem wychowania przedszkolnego jest umożliwianie dzieciom odkrywania własnych możliwości, sensu działania oraz gromadzenia doświadczeń na drodze prowadzącej do prawdy, dobra i piękna. W nawiązaniu do tych uniwersalnych wartości, które staramy się wpajać dzieciom każdego dnia systematycznie włączamy się w różnego rodzaju działania na rzecz ludzi, środowiska i zwierząt.

Co roku w naszym przedszkolu organizujemy akcję dla Elbląskiego Schroniska. Nasze przedszkolaki wraz z rodzinami gromadzą dary, które są niezbędne dla wszystkich czworonogów. Zebrane dary tj. karmy, koce, miski itp. przekazujemy tworząc ogromną paczkę.

W tym roku nasze przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej kampanii „Bliżej Pieska”. W związku z tym zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne mające na celu uwrażliwienie najmłodszych na właściwą postawę wobec zwierząt. 

Podejmowane przez nas akcje uwrażliwiają dzieci na potrzeby innych, pobudzają do podejmowania pozytywnych działań na rzecz przyrody i lokalnej społeczności. Zawsze wywołują duże zainteresowanie i łączą we wspólnych działaniach dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

Grupa "Pszczółki" Przedszkole 31 w Elblągu

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina WilkinWyślij wiadomość
do Paulina Wilkin

Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Wilkin

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!