Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Razem czytamy z rodzicami


Wpis dodał(a) Sylwia Jadanowska
2 tygodnie temu, wyświetleń 45


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa maluszków z przyjemnością zrealizowała program projektu " Książka dla Przedszkolaka".

Nasze przedszkole odwiedzili rodzice, gdzie wspólnie z dziećmi przeczytali książkę dla maluchów.

Odwiedziła nas również pani Jolanta Matuszewska-pisarka, która podczas spotkania przybliżyła dzieciom swoją twórczość, tym samym aktywnie zachęcając dzieci do czytania.

Maluszki odwiedziły szkolną bibliotekę, założyły swoją kartę czytelniczą, wspólnie z panią prowadzącą bibliotekę przeczytały książeczkę a na sam koniec samodzielnie wypożyczyły książki.

Dzieci wzięły również udział w ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie". Akcja realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". 

Projekt został zrealizowany w sposób ciekawy dla dzieci 3-4 letnich, dzieci wzbogaciły swoją wiedze na temat książki i czytelnictwa oraz chętniej podchodzą do tematu książki.

 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Sylwia JadanowskaWyślij wiadomość
do Sylwia Jadanowska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Sylwia Jadanowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!