Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dogoterapia w grupie Rumianki


Wpis dodał(a) Urszula Chtiej
7 miesięcy temu, wyświetleń 153


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola nr 5 w Wólce Grodziskiej realizując projekt "Bliżej pieska" gościły w swojej sali pieski terapeutyczne: labradorkę Lawendę i Springer spaniela Jarzębinę. Na początku zajęć dzieci karmiły pieski, głaskały je i czesały specjalnymi szczotkami. Na zajęciach mieliśmy okazję nauczyć się jak witać się z psem, w zależności od stopnia zażyłości z nim. Dowiedzieliśmy się także jak powinniśmy zachowywać się na ulicy, gdy podbiegnie do nas obcy pies. Dzieciom spotkanie z psami bardzo się podobało i nie mogą doczekać się już kolejnych.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Urszula ChtiejWyślij wiadomość
do Urszula Chtiej

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Urszula Chtiej

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!