Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna ksiega w naszym przedszkolu


Wpis dodał(a) Renata Zbieska
miesiąc temu, wyświetleń 88


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W tym roku przedszkolnym poraz kolejny realizowaliśmy projekt wekendowy "Bajeczna ksiega" i na pewno nie poraz ostatni..Zapytacie dlaczego? Projekt zaszczepia czytanie nie tylko w dzieciach ale w całych rodzinach. Wspólnie mogli wyazać się kreatywnoscią w pisaniu treści i pomyslowych ilustracji.

Projekt sprawił że dzieci z niecierpliwoscią czekały na ten dzień kiedy dowiedzą sie co dalej przeżyją kolejni wymyśeni bohaterowie. Kiedy razem z całą rodziną zasiądą do wspònego tworzenia kolejnej kartki swojej ksiażki..Już teraz czekamy na kolejna edycje projektu Dziekujemy :)

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Renata ZbieskaWyślij wiadomość
do Renata Zbieska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Renata Zbieska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz