Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kubusie w świecie książki


Wpis dodał(a) Sylwia Szczyra
miesiąc temu, wyświetleń 71


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci w grupy terapetycznej dla dzieci ze spektrum autyzmu  "Kubusie" z Publicznego Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w wodzisałwiu Śląskim w miesiącu maju ralizowały blok tematyczny pt.: "Świat książki". Dzieci miały okazję oglądac książki róznego rodzaju, od starych wydań baśni po przewodniki i encyklopedie. Jednak nawjiększe wrażenie na młodych czytelniach zrobiła wizyta w pobliskiej księgarni i bibliotece, gdzie mogli zobaczyć półki z tak licznie zgromadzonymi książkami. W blibioltece dzieci miały także okazje wysłuchac fragnentu opowiadania czytanego przez panią bibliotekarkę. Zajęcia bardzo przypadły do gustu przedszkolakom. Z pewnością w dalszych latach bedziemy kozystać z dobrodziejstw pobliskiej biblioteki i będziemy odwiedzać ją regularnie by wspólnie poznawac ciekawe opowieścy skrywając się na kratkach książek.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Sylwia SzczyraWyślij wiadomość
do Sylwia Szczyra

Komentarze

Wyślij wiadomość do Sylwia Szczyra
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz