Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole w Starym Cykarzewie


Wpis dodał(a) Katarzyna Błaszczyk
4 dni temu, wyświetleń 16


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji projektu Bliżej Pieska dzieci uczestniczyły w zajęciach tematycznie poświęconych zwierzętom. W czasie tych zajęć stworzyliśmy kodeks właściwego zachowania wobec zwierząt a także poszanowania przyrody wokół nas. Przedszkolaki słuchały wierszy, rozwiązywały zagadki, tworzyły prace plastyczne oraz śpiewały piosenki. Czytaliśmy bajkę „Zakochany kundel”. Dzieci uczestniczyły w wycieczce agroturystycznej „Stefanówka” gdzie poznały zwierzęta takie jak: alpaki, owce, kury, pawie. W przedszkolu hodujemy również patyczaki. W czasie zimy dzieci dokarmiały ptaki w przedszkolnym karmniku. Częste spacery na łąkę i do lasu uwrażliwiały przedszkolaków na otaczającą ich przyrodę. Na terenie Przedszkola odbyła się zbiórka darów dla Schroniska w Jamroźnie. Zbiórka odbyła się pod hasłem „PRZEDSZKOLAKI KARMIĄ ZWIERZAKI”. https://przedszkolecykarzew.szkolnastrona.pl/p,828,projekt-blizej-pieska

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna BłaszczykWyślij wiadomość
do Katarzyna Błaszczyk

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Błaszczyk
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz