Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga u Maluszków


Wpis dodał(a) Marta Radna
6 dni temu, wyświetleń 35


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola im. Jana Pawła II w Świętnie wzięły w tym roku udział w projekcie Bajeczna księga. Nasz zaczarowany zeszyt co tydzień wędrował do innego domu i tak powstała niezwykła opowieść o przyjaźni dwóch zajączków - Benka i Felka.

Nasi dzielni bohaterowie przeżyli wiele przygód. Zamienili się w detektywów szukając zaginionej zabawki, musieli zmierzyć się z tajemniczym złodziejem, podążać za tajemniczą mapą, by na końcu swojej wyjątkowej przygody znaleźć prawdziwy skarb!

Dzięki udziałowi w projekcie wiemy, że wyobraźnia dzieci i ich rodziców nie ma żadnych ograniczeń i wszystko, nawet najbardziej niezwykłe historie mogą się wydarzyć, jeśli tylko odrobine im pomożemy!

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marta RadnaWyślij wiadomość
do Marta Radna

Komentarze

Wyślij wiadomość do Marta Radna
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz