Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pszczoły są ważne


Wpis dodał(a) Justyna Ziętek
6 dni temu, wyświetleń 19


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W miesiącu wrześniu 2021 r. w integracyjnym oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia pt. „Pszczoły są ważne”. Na szkolnym patio wychowawcy grupy przygotowali miejsce przyjazne tym pożytecznym owadom: dekoracje tematyczne na oknach, ul i roślinki miododajne.

Dzieci obejrzały również filmy edukacyjne przedstawiające życie latających przyjaciół oraz ich ciężką pracę. Najmłodsi zobaczyli także jak powstaje miód. Na zakończenie zajęć przedszkolaki wysłuchały piosenki pobranej z pomocy dydaktycznych zaproponowanych na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl. Zajęcia wszystkim się podobały. W grupie będą wybierani dyżurni, którzy pod bacznym okiem swoich wychowawców na bieżąco będą opiekowały się kącikiem dla pszczół i dbały o nowo posadzoną roślinność.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna ZiętekWyślij wiadomość
do Justyna Ziętek

Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Ziętek
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz