Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga Bajecznej Krainy


Wpis dodał(a) Magdalena Czyzewska
tydzień temu, wyświetleń 37


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przeszkole Bajeczna Kraina przez cały roku pracowała przy powstawaniu książki. Do ostatniego momentu wędrowała ona między domami. Dzieci były zachwycone projektem i nie mogły doczekać się, kiedy to one będą mogły wziąć Bajeczną Księgę do domu i w końcu to oni będą mogli wcielić się w role pisarza. Kolejka była długa, a zadanie wcale nie takie łatwe. Wszyscy z zapartym tchem oczekiwali dnia, kiedy w końcu będą mogli dowiedzieć się, jak potoczyły się przygody Zajączka Benia. Wspólne czytanie było pełne ekscytacji i dumy z tego, jak wspaniałą pracę udało się wykonać! Przeczuwamy, że to będzie nasza ulubiona książka…

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magdalena CzyzewskaWyślij wiadomość
do Magdalena Czyzewska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magdalena Czyzewska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz