Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga SP im. AK w Pustelniku


Wpis dodał(a) Justyna Wykowska
2 miesiące temu, wyświetleń 246


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Najstarsze dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Pustelniku oraz ich rodzice przystąpili do realizacji III edycji projektu Bajeczna Księga. Tworzeniu historii Benia towarzyszyło dużo radości i oczekiwania. Nasza książka wyszła dosyć długa gdyż wszyscy rodzice zaangażowali się w projekt. Dzięki temu powstała nasza historia. Pełna relacja do obejrzenia pod linkiem

https://szkolapustelnik-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/justyna_wykowska_szkolapustelnik_pl/EWur_S8U-NtBsBfqMPQpW-YBOO2LRR8wVswah5t_dCXIwA?e=u8SkXk

Zapraszam do zapoznania się z naszą wersją przygód sympatycznego Benia.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna WykowskaWyślij wiadomość
do Justyna Wykowska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Wykowska
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz