Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Kicany berek i noc rozterek w wydaniu Muchomorków
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Grupa Muchomorków stworzyła dalszy ciąg opowieści pt. "'Kicany berek i noc rozterek". Dzieci wraz z rodzicami oraz rodzeństwem chętnie dopisywały kolejne rozdziały historii o przygodach zajączka Benia i jego przyjaciół, a ilustracje są po prostu przepiękne.
Bajeczna księga
Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Przedszkole Bolszewo
Wyślij wiadomość
do Przedszkole Bolszewo
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.