Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Światowy Dzień Kota w Filii w Szczawinie


Wpis dodał(a) Agnieszka Podleś
rok temu, wyświetleń 173


Wpis został sprawdzony przez moderatora

    Jednym z działań w ramach projektu ,,Bliżej Pieska" były w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filii w Szczawinie obchody ,,Światowego Dnia Kota". Dzieci oglądały film edukacyjny ,,Kot". Poznały rasy kotów, historię kota domowego a także dowiedziały się jakie te zwierzęta mają zmysły i do czego je wykorzystują. Odbył się pokaz akcesoriów dla naszych milusińskich. Po pokazie uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat kotów występujących w bajkach i filmach ogladając plansze z tymi postaciami. Następnie wszyscy wykonywali prace plastyczne, których głównym bohaterem był właśnie kot. Podsumowano również szkolny konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Ja i mój pupil". Dzień zakończył się wspólną zabawą przy piosence ,,Uciekaj myszko do dziury" oraz wręczeniem nagród za udział w zajęciach z okazji ,,Światowego Dnia Kota". Agnieszka Podleś

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka PodleśWyślij wiadomość
do Agnieszka Podleś

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Podleś

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!